Сьогодні відбувся суд над олігархом Коломойським, третім за обсягом статків в Україні. Адвокати просили змінити йому запобіжний захід з утримання під вартою - відпустити додому до розгляду обвинувачення по суті у суді. Але
суд їм відмовив.
Навіть якби суд скасував арешт за цим звинуваченням, Коломойського все одно не відпустили б. Йому повідомили про підозру у трьох справах. Дві розслідує СБУ і Бюро економічної безпеки, ще одну - НАБУ. Вони стосуються шахрайства у Приватбанку, виведення і легалізації коштів. В усіх трьох справах суд визначив запобіжний захід - арешт з альтернативою грошової застави, яку Коломойський не вносить.
Суд нарешті
арештував майно Коломойського. Його перелік невідомий, оскільки відповідне рішення суду в реєстрі поки що недоступне.
Коломойський сидить у СІЗО СБУ вже четвертий тиждень. Навіть змінив імідж - поголився і вдягнув новий спортивний костюм. Ось
фото з суду. Підтримати Коломойського
до суду прийшли телеведучі каналу "1+1" Наталія Мосейчук, Алла Мазур, Юрій Горбунов, а також колишній міністр культури Олександр Ткаченко, який раінше керував телеканалом. "1+1" належить Коломойському. Вони заявили, що готові взяти Коломойського на поруки. Але суд не дозволив. Цікаво, як би вони стежили за своїм роботодавцем?
Коломойський каже, що
у СІЗО годують добре, здоровʼя нормальне, але з родичами зустрічатися не дозволяють. Лише з адвокатами. Телефону у нього немає, тож читає книжки.
Скандал під час візиту Зеленського до Канади. Коли Президент виступав у парламенті, до зали заздалегідь запросили представників української діаспори. Серед них виявився ветеан нацистської дивізії СС "Галичина" Ярослав Гунька. Першим про це
написав посол Польщі у Канаді і зажадав вибачень. Адже дивізія СС "Галичина" воювала проти польських партизанів й здійснювала військові злочини у польських селах. Спікер канадського парламенту визнав провину за запрошення Гунька і офіційно вибачився.
Ворог здійснив масовану комбіновану ракетну атаку Одеської області. Силам оборони вдалося збити всі 19 "шахедів", хоча вони облетіли місто і атакували його з півночі. Ось
карта їхнього маршруту. 11 з 12 випущених
"калібрів" також збито. Окупанти випустили дві надзвукові протикорабельні ракети "Онікс". Для їхнього знищення потрібні "Петріот", якого в Одесі немає. Всі влучання були у припортову інфраструктуру - морський вокзал, готель, який кілька років не працює та зерносховища. Вокзал і готель майже знищено.
Ось фото. Ось
порівняння як було і як стало. Під час тривоги двоє охоронців вирішили сховатися у зерносховищі.
Вони загинули.
У Севастополі окупанти самі
підірвали залишки штабу Чорноморського флоту, куди у п'ятницю влучили українські ракети прямо під час наради. Внаслідок удару було ліквідовано 34 офіцери, в тому числі командувач флоту Віктор Соколов. Востаннє росія втрачала керівника флоту понад 100 років тому під час війни з Японією. У 1904 році загинув віце-адмірал Макаров, коли його броненосець підірвався на міні. Під час першої і другої світових воєн росія керівників флотів не втрачала. Ще раніше під час Кримської війни у 1855 році у Севастополі загинув адмірал Нахімов, який був військовим губернатором Севастополя. Через два місяці місто захопили французи й англійці. Перед цим росіяни вщент спалили його і затопили свій флот.
Безпечного вам дня.
0 Коментарі