Ворог зупинений на Сумщині, останній рік Ярмоленка та школяр-герой з Білгорода-Дністровського — події 26 червня

  -  

Розсилка інформаційного агентства "Українські Новини"

читати у браузері

UNtext-ukr3
UNtext-ukr3

ГОЛОВНЕ

Screenshot_95
Screenshot_95

Просування російських військ у прикордонні Сумщини зупинено, лінія бойового зіткнення – стабілізована. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Якщо це правда, а не видання бажаного за дійсне, то це хороші новини. Головне, щоби стабілізація на Сумщині не перетворилася на проблеми на кордоні з Дніпропетровщиною.

ВАЖЛИВЕ

Screenshot_96
Screenshot_96

За даними південнокрейської розвідки, КНДР може направити додаткові війська до Росії для участі у війні проти України в липні або серпні, а також Пхеньян продовжує постачати зброю в Росію. В обмін на відправку Північною Кореєю артилерійських боєприпасів і ракет до Росії Пхеньян, ймовірно, отримує технічні консультації щодо запуску супутників і систем наведення ракет. 

Screenshot_97
Screenshot_97

У Білгород-Дністровському Одеської області під час російської ракетної атаки на ліцей 15-річний хлопець врятував свого друга з-під завала. Про героя та зворушливу історію читайте тут.

Screenshot_98
Screenshot_98

Капітан київського "Динамо" та один із найуспішніших українських футболістів XXI століття Андрій Ярмоленко повідомив, що сезон 2025/26 стане для нього останнім у професійній кар'єрі.

"З упевненістю можу сказати, що це мій останній рік як футболіста", – додав він.

НАСАМКІНЕЦЬ

Screenshot_99
Screenshot_99

У світі стрімко зростає попит на так звану "швидку техніку" (fast tech) — це дешеві електронні пристрої, які люди часто використовують недовго, а потім викидають або забувають у шухлядах. Лише у 2024 році було продано понад 7 мільйонів портативних вентиляторів на батарейках.

За даними організації Material Focus, споживачі також витратили майже £8 мільйонів (понад $10 мільйонів) на речі на кшталт унітазних сидінь із підсвіткою, міні-караоке та повітряних куль із LED-лампочками. Загальні витрати на fast tech зросли вчетверо за рік — до £11,6 мільярда ($14,7 млрд).

Фахівці б'ють на сполох: більшість гаджетів потрапляє на смітник, хоча містить цінні матеріали, як-от мідь, і підлягає переробці. Екологи попереджають: як і у випадку з fast fashion, ця тенденція завдає шкоди довкіллю — від звалищ в бідних країнах до шкоди від видобутку ресурсів.

На цьому на сьогодні все.
Добірку для вас сьогодні готував Дмитро Кузьмін. Якщо вам сподобалося, то можна пригостити редакцію кавою. Нам буде приємно. Також нам буде приємно, якщо ви підпишетеся на наш Telegram-канал.
Ви можете переслати цей лист друзям, щоб вони теж були в курсі новин або підписалися на розсилку.
Гарного вам дня й добрих новин!
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ

© Copyright, 2025, ІА "Українські Новини"Київ, вул. Еспланадна, буд. 20

Ви отримали розсилку, оскільки є підписником інформагентства "Українські Новини". Відмовитися від розсилки

  -  

0 Коментарі