Українці обурені будівництвом музею під час війни, Рада легалізовує вирощування коноплі, Київрада заборонила книжки російськоюРада під час війни виділила 574 млн гривень на добудову Музею Голодомору. Не на завод з виробництва дронів, не на снаряди, укриття чи реабілітацію поранених, а на музей. Це викликає нерозуміння і гнів українців. Приклади: 1, 2, 3. Депутати кажуть, що у листопаді буде 90 років трагедії. Тож до круглої дати чекають міжнародних гостей і тому хочуть завершити музей. Цікаво, що скажуть гості, коли побачать зведену під час війни новобудову? Враховуючи їхню фінансову допомогу Україні. Голодомор був у 1932-33 років. Тож 90 років початку трагедії було минулого року.
Рада підтримала закон про легалізацію медичного канабісу. Щоправда лише в першому читанні, тож треба ще одне голосування і підпис президента. Закон дозволяєвирощувати канабіс (коноплю) за ліцензією уряду для виготовлення ліків. Процес вирощування сировини і виготовлення ліків обіцяють суворо контролювати - маркувати кожну партію і навіть одиницю продукції, вести реєстр переміщення конопляної пррдукції та відпускати лише за електронним рецептом. Чи буде серед ліків придатна для куріння маріхуана або її масло - поки не відомо. Ось список захворювань, для лікування яких призначатимуть медичний канабіс. Цікаво, що Слуги народу не змогли лише своїми голосами ухвалити закон, який до речі обіцяв Зеленський. Тож довелося формувати ситуативну коаліцію з дрібки депутатів "Голосу", "Платформи за життя та мир", "Довіри", "Європейської солідарності і навіть 1 голосу від Батьківщини. Хоча Тимошенко категорично проти: "Україна буде засіяна та наповнена наркотичною марихуаною!", - лідерка БЮТ записала відеозвернення. Вона доречно дорікає уряду, що на ньому лежить вина, якщо в Україні немає ліків з канабісу, адже він мав їх закупити і легалізувати своїм рішенням. Закон для цього не потрібен. Він лише дозволяє вирощувати коноплю і виготовляти з неї ліки. Проти закону і Дмитро Разумков: "знеболювальні медикаменти з української коноплі, в кращому випадку, будуть лише через 3-5 років! Тому цей закон про бізнес, а не про медичну допомогу".
Київська міська рада наклала мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Києва, включаючи книги, аудіовізуальні твори, музичні звукозаписи, театральні та циркові вистави, концерти. Тож російськомовні книги тепер нібито поза законом. Хоча міська рада в цьому питанні вийшла за межі своїх повноважень - такі питання може регулювати лише закон. До того ж Мінкульт нещодавно пояснював, що в Україні можна вільно співати пісні Цоя, які усі російською - закон це не забороняє. І скандал з депутаткою Піпою у Львові доводить, що заборони не діють.
Депутат від колишньої ОПЗЖ Юрій Павленко воює на фронті. Він пройшов Ірпінь, Бучу, Харків та Білогорівку, - розказала його сестра і співачка Марія Бумака. Безпечного вам дня :) Відгуки сюди: Денис Іванеско, чайові або допомога редакції, інші новини у телеграм-каналі. |
0 Коментарі